Aktualności. Co ostatnio realizujemy.

Serwisy internetowe


Myślisz o wzmocnieniu swojej pozycji rynkowej lub dopiero wchodzisz ze swoją firmą w świat internetu? Skorzystaj z naszego doświadczenia
i pomyśl o ofercie Agencji Kreatywnej E2.

Wykonujemy strony firmowe i produktowe oraz portale i serwisy e-commerce. Realizowane projekty konsultujemy na każdym etapie z klientem, dopasowując je do indywidualnych potrzeb. W ten sposób tworzymy nie tylko efektowne i zoptymalizowane strony internetowe ale przede wszystkim skuteczne narzędzia biznesowe.

Serwisy firmowe

Właściwie zaprojektowany serwis WWW, bez względu na swoją specyfikę, powinien być atrakcyjny wizualnie oraz charakteryzować się intuicyjną obsługą i nawigacją. Musi zachęcać internautów do jak najczęstszego odwiedzania. Kluczowym i często najważniejszym etapem budowy serwisu jest stworzenie nowatorskiego wyglądu, trafiającego w oczekiwania grupy docelowej oraz spójnego z tożsamością wizualną firmy.

Kreując firmową witrynę WWW należy przede wszystkim uwzględnić specyfikę i preferencje potencjalnego klienta, który odwiedzi serwis. Każda strona internetowa jest kierowana do konkretnego odbiorcy. Uwzględnienie jego potrzeb i upodobań jest niezbędnym warunkiem do zachęcenia go z zapoznaniem się z ofertą. Sama treść oferty może przykuć uwagę internauty, ale o stopniu jego zaciekawienia decyduje szereg innych czynników, takich jak szata graficzna, przystępny układ treści i prostota w nawigacji. Serwis firmowy to doskonałe narzędzie, służące do skutecznego wspierania celów biznesowych. Dokonujemy bieżącej kontroli stopnia realizacji celów oraz śledzimy statystyki ruchu na stronie, dzięki czemu nasi klienci są stale informowani o popularności witryny. Prowadzimy także doradztwo w przypadku, gdy ruch na stronie maleje - wykluczamy słabe punkty przedsięwzięcia i podnosimy jego efektywność.

 

 
E-commerce

W dobie rozkwitu popularności Internetu wielu użytkowników sieci decyduje się na zakupy za pośrednictwem sklepu internetowego. By sklep internetowy mógł dobrze prosperować, konieczne jest uwzględnienie jego potrzeb i upodobań. Dysponujemy najnowszymi wynikami badań rynku oraz testów użytkowników Internetu, co pozwala nam na niemal całkowite wyeliminowanie ryzyka nieudanego przedsięwzięcia typu e-commerce. Zadbamy o to, aby internauta, który raz skorzystał z oferty sklepu, pragnął znów do niej powrócić i zyskać miano stałego klienta ? nie tylko zachęcimy użytkowników Internetu do zakupów w twoim e-sklepie, ale także zachęcimy go, aby ponownie skorzystał z jego usług.

Zajmujemy się planowaniem projektu, a następnie jego skuteczną realizacją, toteż nasi klienci zyskują gwarancję kompleksowego wachlarza działań marketingowych, decydujących o skuteczności e-commerce. Nasze działania umożliwiają prognozowanie nie tylko potencjalnych zysków, ale także wszystkich pozostałych kosztów, które wiążą się z otworzeniem i prowadzeniem biznesu internetowego. Szata graficzna, przystępna nawigacja oraz odpowiednie zaprezentowanie produktów to nie wszystko. O sukcesie sklepu internetowego decyduje również konwersja. Umożliwimy ci maksymalizację jej wskaźnika.

Platformy Web 2.0

Coraz więcej internautów korzysta z różnego rodzaju portali społecznościowych. Doradzamy, w jaki sposób stworzyć społeczność internetową za pośrednictwem sieci. Nasze doświadczenia opieramy na doskonałej znajomości funkcjonowania portali społecznościowych w kraju i za granicą. Obserwując, w jaki sposób odnoszą one sukcesy i jak unikają porażek, jesteśmy w stanie zaproponować ci najbardziej optymalny plan zbudowania serwisu w oparciu o platformę Web 2.0. Planujemy tylko wymierne cele, które są możliwe do osiągnięcia na podstawie danego planu biznesowego, a ponadto dobieramy narzędzia, których wykorzystanie jest najbardziej dopasowane do konkretnego projektu. W oparciu o naszą doskonałą znajomość rynku podpowiemy ci, czego uniknąć, a czym zachęcić internautów do skorzystania z twojego serwisu. Udzielimy ci cennych wskazówek zarówno podczas planowania przedsięwzięcia, jak również w trakcie jego wdrażania i realizowania.

Poniżej znajdziesz zakres świadczonych przez nas usług. Oferta Agecji Kreatywnej E2 E-Marketing: Web usability, Kampanie e-marketingowe, Prezentacje multimedialne