Aktualności. Co ostatnio realizujemy.

Identyfikacja wizualna


Zaprojektujemy kompleksowy wizerunek Twojej firmy w Internecie oraz w mediach tradycyjnych. Zaplanujemy każdy element wizerunku począwszy od logo, papieru firmowego, czy wizytówek.

Z marką produktu najbardziej wyraziście kojarzy się jego logo. Rozpoznawalny i ciekawy znak graficzny powoduje, że odbiorca skupia swoją uwagę na marce, która się za nim kryje i wykazuje większe zainteresowanie produktem. Umiejętnie zaprojektowane logo stanowi swoistą wizytówkę przypisaną firmie czy produktowi. Wydobywa z oferty jej indywidualne właściwości. Z tego względu w projektowaniu logo należy przede wszystkim położyć nacisk na jednostkowy charakter oferty, którą znak graficzny będzie reprezentował. W znacznym stopniu zdecyduje on o pierwszym wrażeniu, jakie będzie towarzyszyło klientowi w zapoznawaniu się z marką. Za sprawą odpowiedniego przygotowania graficznego oraz świetnej znajomości mechanizmów komunikacji niewerbalnej jesteśmy w stanie stworzyć unikatowy, przyciągający uwagę i zapadający w pamięć symbol, stanowiący niepowtarzalny identyfikator wizualny.Proces projektowania logo wymaga dobrej orientacji w zasadach skutecznej komunikacji. Komunikat skuteczny to taki, który zostanie odebrany zgodnie z intencją nadawcy i wywoła zamierzony przez niego skutek. W tym celu niezbędne jest opracowanie profilu potencjalnych odbiorców. Oprócz analizy charakteru odbiorcy i dostosowania komunikatu do jego preferencji, zajmujemy się również szerzej rozumianym projektowaniem znaku. Obejmuje ono określenie i wizualizowanie środowiska i otoczenia, w którym znak będzie prezentowany ? jest to zarówno dokumentacja firmowa oraz biurowa, jak i materiały marketingowe i reklamowe. Pomożemy ci określić, które nośniki informacji będą najbardziej odpowiednie do przekazywania firmowego znaku graficznego oraz określimy jego kolorystykę. Dzięki naszemu zaangażowaniu i znajomości zasad kompetentnej komunikacji możesz mieć pewność, że stworzone przez nas logo będzie skuteczne, ciekawe, zrozumiałe i czytelne dla odbiorcy.

Chcesz rozpocząć swoją działalność w internecie a może jesteś na rynku i chcesz odświeżyć swoją markę wykorzystując nowe obszary e-biznesu, zgłoś się do nas.

Poniżej znajdziesz zakres świadczonych przez nas usług. Oferta Agecji Kreatywnej E2 E-Marketing: Web usability, Kampanie e-marketingowe, Prezentacje multimedialne

   Poniżej przedstawiamy przykładowe realizacje systemu identyfikacji wizualnej:

 • Enovatis SA

  Enovatis S.A. to największa grupa e-turystyczna w Polsce zarządzający takimi markami jak wakacje.pl, easygo.pl czy wypoczynek.pl.

  Projekt:
  System identyfikacji wizualnej
  Zakres realizacji:
  Porjekt i realizacja systemu identywikacji wizualnej
  Klient:
  Enovatis S.A.