Aktualności. Co ostatnio realizujemy.

E-Marketing


E-marketing to szereg działań reklamowych, podejmowanych w internecie. Integracja działań marketingowych w sieci stanowi ważny element kreowania marki oraz budowania trwałych relacji z klientami.

Marketing internetowy wykorzystuje takie działania, jak pozycjonowanie stron, marketing interaktywny i wirusowy oraz kampanie reklamowe. Tego typu przedsięwzięcia pozwalają na pozyskanie dużej liczby klientów i szybkie rozpowszechnienie promowanej treści. Posiadamy bogate doświadczenie w realizacji projektów wykorzystujących internet do celów marketingowych.

Kampanie banerowe

Kampanie reklamowe, które opracowujemy, uwzględniają grupę docelowych odbiorców oraz cele biznesowe. Kampanie reklamowe pozwalają przede wszystkim na wzrost sprzedaży oraz rozpowszechnienie marki. Dzięki doskonałej znajomości zasad komunikacji medialnej potrafimy dokładnie przeanalizować charakter potencjalnych klientów oraz dopasować do ich preferencji komunikat reklamowy. Zajmujemy się opracowaniem treści i formy komunikatu oraz ustalamy najbardziej optymalny czas jego emisji. Kampania reklamowa to świetny wybór dla tych osób, które chcą przede wszystkim na bieżąco monitorować skuteczność reklamy. Pozwala trafić do pożądanych odbiorców za sprawą skrupulatnej analizy celów marketingowych.E-Mail Marketing

Email marketing to jedna z najskuteczniejszych form marketingu internetowego. Badania pokazują że użytkownicy rzadko sami z siebie odwiedzają sklepy i serwisy internetowe, podczas gdy dobrze zaprojektowany newsletter z interesującymi informacjami posiada skuteczność rzędu nawet 50%.
Zajmujemy się projektowaniem newsletterów oraz wysyłką kampanii mailingowych. Integrujemy również tworzone przez nas serwisy internetowe oraz sklepy z narzędziami do emailingu, dzięki czemu użytkownicy odwiedzający Twoją stronę, mogą w łatwy sposób dopisać się do listy osób zainteresowanych otrzymywaniem newsletterów.

Facebook - funpage.

Zapewniamy pełne wsparcie w procesie wprowadzenia firmy na najpopularniejszy portal społecznościowy świata Facebook. Tworzymy dedykowane profile, wyposażając je w tworzone na zamówienie zakładki i aplikacje. Oferujemy całościową obsługę profili, generując aktualizacje, przeprowadzając akcje promocyjne i konkursowe, zyskując użytkowników i prowadząc kampanie z użyciem systemu reklam wewnętrznych portalu. Facebook ułatwia klientom poznanie Twojej firmy, uwiarygodnia ją w oczach internautów, pomaga w budowie pozytywnego wizerunku marki oraz jest doskonałym uzupełnieniem każdej kampanii reklamowej.

Poniżej znajdziesz zakres świadczonych przez nas usług. Oferta Agecji Kreatywnej E2 E-Marketing: Web usability, Kampanie e-marketingowe, Prezentacje multimedialne

   Poniżej przykładowe zrealizowane przez kreacje e-marketingowe:

 • Easygo.pl

  Mailing dla programu lojalnościowego w easygo.pl.

  Projekt:
  Mailing
  Zakres realizacji:
  Projekt i realiacja, xhtml
  Klient:
  Easygo.pl Sp. z o.o.
 • Easygo.pl

  Kampania banerowa dla serwisu turystycznego easygo.pl. Tym razem miało być rodzinnie i wakacyjnie.

  Projekt:
  Kampania banerowa
  Zakres realizacji:
  Projekt i realiacja, flash
  Klient:
  Easygo.pl Sp. z o.o.